درب اتوماتیک گردان کلاسیک کوچک

دربهای اتوماتیک گردان شیشه ای به همان اندازه که زیبا هستند ابهت هم دارند. در مکان هایی که ساختمان ها عظمت را معنا می کنند این درب های اتوماتیک گردان شیشه ای به معنی سبک واقعی هستند. همان طور که این دربها برای جلوگیری از خروج حرارت در زمستان و نفوذ گرما در تابستان مبارزه می کنند، هم چنین در مکان های با تردد بالا و مکان هایی که استفاده موثر از انرژی اهمیت به سزایی دارد، مناسب هستند.

همان گونه که از نامش پیداست به دلیل وجود طراحی دقیق و بی نظیر و کار نفیس، درب برقی گردان کوچک CL به طور مطلوبی متمایز است و نمایی از معماری برجسته را نمایان می سازد.
عملکردهای جانبی:
معابر فرار و گریز با عملکرد فوری و بالا (سیستم باز شدن دربی که در مواقع اضطراری به صورت اتوماتیک عمل می کند که به لنگه های درب اجازه می دهد که به سمت خارج تاب بخورند و اجازه وارد شدن را بدهند.)

 

  • قفل شب:. این سیستم داخلی به طور هوشمندانه طراحی شده است و از ایجاد آلودگی و نیز عبور جریان هوا جلوگیری می کند.
  • پرده داخلی هوا: با قابلیت جلوگیری از عبور ذرات کوچک
  • کنترل دسترسی: دسترسی به داخل برای افراد غیر مجاز می تواند از این طریق غیر ممکن شود.

هنگامی که از طریق اتصال از درهای تمام اتوماتیک گردان 3 یا 4 لنگه ما استفاده می شود، در این حالت کنترل دسترسی بهترین شرایط کنترل و نظارت را فراهم می سازد و این امر هنگامی اتفاق می افتد که با سایر سیستم ها مانند کارت خوان یا سایر ابزار اندازه گیری امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم جامع حفاظتی این قابلیت را به افراد می دهد که توسط روش های مختلف از هم جدا شوند و هنگام ورود همزمان با هم برخورد نداشته باشند.این نوع درب اتوماتیک برای مراکز زیر ایده آل مه باشند:هتل ها، ساختمان های اداری، مراکز خرید، نمایشگاه ها و مراکز کنفرانس، سینماهای چندگانه، ایستگاه های راه آهن، ساختمان فرودگاه و مراکز ورزشی.