درب سکشنال

درب سکشنال زیر سقفی

با توجه به ضرورت استفاده از درب های اتوماتیک برای ورودی پارکینگ در ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری ، انتخاب یک درب مناسب می بایست علاوه بر سهولت در استفاده دارای کیفیت مطلوب بوده و از ظاهری زیبا و هماهنگ با نمای ساختمان نیز برخوردار باشد. درب سکشنال پارکینگ ( زیر سقفی ) جدیدترین و مدرن ترین درب اتوماتیک حال حاضر در بازار ایران و جهان می باشد که یا در نظر گرفتن رویکرد و توصیه معماران ، سازندگان و در نهایت مصرف کنندگان هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی بهترین انتخاب جهت اتوماسیون درب

ورودی پارکینگ ساختمان به شمار می آید.

 

 

 

درب سکشنال چیست ؟

درب سکشنال از چند پنل تشکیل شده است که درون این پنل ها با فوم پلی اورتان فشرده پر شده است که این مهم باعث تبدیل شدن این درب به عایق صوت و حرارت می شود.

ارتفاع بازشو این درب بین 2.20 متر الی 2.40 متر بسته به نیاز مشتری متغیر می باشد.

حرکت این درب اتوماتیک به صورت 90 درجه از حالت افقی به حالت عمودی می باشد که این زاویه حرکت ، کمترین فضا را اشغال می کند و حرکتی کاملا بی صدا را به ارمغان می آورد.

نمای این درب ها از جنس ورق فولادی دو جداره دارای پوشش رنگ الکترو استاتیک در رنگ ها و طرح های مختلف می باشد.

 

 

ضد نفوذ به منظور جلوگیری از ورود سارقین

با توجه به نحوه نصب این درب ها ، هیچگونه درز یا شیار یا حفره ای از بیرون وجود ندارد تا سارقین بتوانند اقدام به باز کردن این درب اتوماتیک کنند ، گیربکس این درب اتوماتیک نیرویی در حدود 700 تا 1000 کیلوگرم در حالت بسته به درب اتوماتیک وارد می کند که این خود دلیل دیگری بر امنین این درب های اتوماتیک می باشد.

 

 

 

 

 

 

زیبایی ظاهری متفاوت و هماهنگ با نما

با توجه به این واقعیت که نمای هر ساختمان به لحاظ نگاه و تفکر مصرف کنندگان و معماران و سازندگان مهترین بخش ساختمان محسوب می شود انتخاب یک درب اتوماتیک زیبا با کارایی بالا و هماهنگ با نمای ساختمان بسیار حائز اهمیت می باشد.